Rocznik 88′, myślę, że jeden z lepszych 😉

Fotografuję od 2006 r. Zaczynałam od prostej 3mpx cyfrówki i autoportretów. Moje prace można było oglądać na wielu, także nieistniejących już portalach fotograficznych – plfoto, altphotos, digart itd. Jakość zdjęć oczywiście nie powalała, więc w ruch szły programy graficzne. Zmiana koloru tęczówki, nakładanie plastikowych efektów. Efekty były często mocno przerysowane. Dzisiaj wiem, że mniej znaczy więcej. Jestem samoukiem, wszystkiego nauczyłam się na zasadzie prób i błędów. Sztuki kadrowania czy obróbki uczyłam się intuicyjnie.

Obecnie najwięcej przyjemności sprawia mi fotografia portretowa, ślubna i rodzinna. Lubię uwieczniać emocje – śmiech, smutek, zamyślenie. Podczas sesji portretowych, sam na sam, za każdym razem buduję inną historię i klimat. Ważne jest dla mnie, aby pasowały do osoby przed moim obiektywem. Uwielbiam „łapać momenty” podczas ślubów, uroczystości czy dnia codziennego. Niepozowane, naturalne ujęcia to moim zdaniem to, co w fotografiach urzeka najbardziej. Nie wyobrażam sobie nie zabrać ze sobą sprzętu w podróż, czy to dalszą, czy bliższą, w pobliskie Karkonosze. Obecnie większość dysku twardego zajmują zdjęcia naszej córki.

Swoją działalność fotograficzną prowadzę na terenie Jeleniej Góry i okolic. Wasze śluby uwieczniam na całym Dolnym Śląsku, co rusz poznając nowe, magiczne zakątki. Uwielbiam małą głębię ostrości i bokeh. Jeśli macie ochotę, abym zatrzymała Was w swoich kadrach zapraszam serdecznie do kontaktu.