Pomysł na sesję wizerunkową Ewy Lefek – makijażystki i kosmetolożki działającej na rynku beauty od 18 lat był prosty. Chodziło nam przede wszystkim o pokazanie Jej osobowości. Otwartej, uśmiechniętej, a jednocześnie profesjonalnej. Na większości zdjęć wystąpiła w swoim ulubionym kolorze – czerni. Podczas sesji w minimalistycznej przestrzeni Studio Kontrast powstały proste i ponadczasowe kadry, które Ewa będzie mogła wykorzystać wielokrotnie w social mediach do komunikacji ze swoimi odbiorcami.

Jako dodatek zaproponowałam kilka ujęć w połyskującej sukience w szampańskim odcieniu. Ewa szybko złapała klimat i od siebie dodała brokat od Ministerstwa Dobrego Mydła, który delikatnie odbił światło na Jej policzkach.

Dzięki wzajemnemu zaufaniu i flow, efekt spotkania uszczęśliwił nas obie – w półtorej godziny powstały dwie sesje – kobieca i wizerunkowa.

Poniższymi fotografiami chciałabym zachęcić Cię do spotkania ze mną w studio, podczas którego zrealizujemy wspólną wizję sesji 2 w 1. Dodatkową zachętą niech będzie specjalna zniżka od Ewy na makijaż sesyjny. Od lat darzę ją ogromnym zaufaniem i wiem, że każda kobieta, która pojawi się u mnie przed aparatem w make up’ie wykonanym przez Nią, będzie wyglądać pięknie i świeżo. 

Więcej szczegółów otrzymasz wysyłając do mnie wiadomość, adres znajdziesz pod sesją.

(zachęcam do kliknięcia na pojedyncze zdjęcie i oglądania na pełnym ekranie)

Chciałabyś umówić się na sesję wizerunkowo-kobiecą?

Napisz, aby otrzymać ofertę:
info@justynasin.com